Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa

Rail STM Sp. z o.o.

6 0007 000 brutto / mies.
  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości Spółki prawa handlowego,

  • Bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów księgowych w systemie finansowo-księgowym,

  • Sporządzanie rozliczeń podatkowych (VAT, CIT, PIT), sprawozdawczości GUS,

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości,

  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego księgowego min. 4 lata,

  • Wykształcenie ekonomiczne (finanse, rachunkowość),

  • Biegła znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, prawa podatkowego,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Zdolności analityczne oraz bardzo dobra organizacja pracy,

  • Samodzielność w realizacji zadań, skrupulatność, terminowość oraz odpowiedzialność w wykonywaniu zadań,

  • Umiejętność korzystania z programu księgowego Optima - mile widziana,

  • Doświadczenie w biurze rachunkowym – mile widziana.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę, pełny etat

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do pracy na powierzonym stanowisku