Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa

RAIL ST sp. z o.o.O firmie

4 5004 700 brutto / mies.
  • Tychy, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zakres zadań:

  • Wprowadzanie faktur zakupu
  • Wprowadzanie płatności do banku
  • Księgowanie wyciągów bankowych i uzgadnianie rozrachunków
  • znajomość transakcji i rozliczeń walutowych
  • windykacja należności i zobowiązań
  • kompensaty
  • dodatkowe czynności zlecone przez Główną Księgową

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość programu księgowego Comarch Optima
  • wykształcenie kierunkowe,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność połączona z umiejętnością pracy w zespole,

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę w pracy w organizacji stawiającej na relacje i rozwój osobisty

Ogłoszenie archiwalne