Oferta pracy

Samodzielna Księgowa

MAXI ZOO O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Aktualnie poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko:

Samodzielna KsięgowaNumer ref.: Nr ref: SK/MZ/02/21
Zadania
  • Wsparcie Głównej Księgowej w prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz prowadzeniu ewidencji podatkowej
  • Wsparcie w obliczaniu podatków oraz sporządzaniu deklaracji i zeznań podatkowych w zakresie podatków pośrednich i bezpośrednich
  • Wsparcie w sporządzaniu deklaracji i sprawozdań VAT/CIT/INTRASTAT/ GUS/NBP
  • Kontakt z dostawcami i odbiorcami w sprawach księgowych w tym rozliczeń kompensat i barterów
  • Bieżąca analiza sald kont analitycznych i syntetycznych
  • Wsparcie w prowadzeniu ewidencji środków trwałych
  • Księgowanie faktur zakupu towarów
  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Wsparcie w przygotowaniu dokumentacji transakcji z podmiotami powiązanymi
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnej księgowej lub pochodnej
  • Praktyczna wiedza z VAT/ JPK deklaracje i korekty deklaracji
  • Doświadczenie w pracy dotyczące środków trwałych
  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel i pracy na dużej ilości danych
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAP
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacji pracy własnej oraz pracy zespołowej
  • Mile widziane doświadczenie w rozliczaniu gospodarki magazynowej oraz pracy w branży retail, sprzedaży detalicznej
Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość korzystania z karty sportowej, owocowy początek tygodnia
  • Pracę w przyjaznym i otwartym zespole nastawionym na współpracę
  • Nowoczesne i dogodne lokalizacyjnie biuro
  • Dodatkowy bonus za wolontariat
  • Możliwość przychodzenia do pracy z Pupilem
Chcesz do nas dołączyć?

Wyślij swoje cv za pomocą systemu aplikacyjnego:

Chciałbyś nas poznać? Zapraszamy na stronę www.maxizoo.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DzU z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.)“.

Ogłoszenie archiwalne