Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa

Alcon PolskaO firmie

  • Marynarska 15, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Alcon Polska

Marynarska 15

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Zespołu R2R (Record to Report) zapewniając wykonanie usług na wysokim poziomie, wykonując codzienne obowiązki księgowe, w zakresie rozliczeń podatkowych i biorąc czynny udział w aktywnościach związanych z zamknięciem miesiąca

  • koordynacja zadań związanych z rozliczaniem podatków w ramach specjalnej strefy ekonomicznej

  • współpraca z zewnętrznym dostawcą w zakresie przygotowywania comiesięcznych JPK_V7M i deklaracji VAT-UE

  • weryfikacja pozycji z rozliczeń pracowniczych co do możliwości odliczenia VAT

  • opiniowanie umów pod względem podatkowym

  • pełnienie funkcji administratora umów dla Działu FRA oraz wsparcie innych Działów w tym zakresie

  • współpraca z BOK w zakresie poprawności wystawianych faktur sprzedaży oraz faktur korygujących

  • przygotowywanie uzgodnień przypisanych kont oraz zapewnienie terminowego wyjaśnienia wszelkich niezgodności

  • czynny udział w zamknięciu miesiąca

  • wsparcie zespołu w bieżących zadaniach

Nasze wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku samodzielnej księgowej

  • doświadczenie w przygotowywaniu deklaracji podatkowych oraz JPK

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość Ustawy o rachunkowości oraz biegłego posługiwania się programami księgowo-finansowymi oraz MS Excel

  • doświadczenie w pracy w międzynarodowej organizacji, w strukturze macierzowej

  • umiejętność szybkiej diagnozy problemów i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań

  • umiejętność organizacji pracy własnej, zarządzania zadaniami, definiowania priorytetów

  • otwartość, chęć do nauki, pomysłowość i inicjatywa

Mile widziane

  • znajomość SAP

To oferujemy

  • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy

  • pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta lunchowa, dofinansowanie do karty Multisport/Kultura +, dofinansowanie do biletów komunikacji miejskiej)

  • pracę w biurze w okolicach Galerii Mokotów (ul. Marynarska)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • bony żywieniowe

Alcon jest globalnym liderem w zakresie ochrony i pielęgnacji wzroku. Ponad 70-letnia historia i dziedzictwo sprawia, że jesteśmy największą firmą na świecie działającą w branży wyrobów medycznych w zakresie ochrony wzroku - z komplementarnymi liniami biznesowymi oraz innowacyjnymi rozwiązaniami zarówno w dziale Chirurgii jak i Vision Care, jak również dzięki współpracy z expertami ochrony i pielęgnacji wzroku wypełniamy naszą misję pomagając widzieć ludziom doskonale. Będąc prawdziwie globalną firmą posiadamy biura w ponad 70 krajach i obsługujemy pacjentów z ponad 140 krajów.

Przewiń do profilu firmy