Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa

Ziemia Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Pańska 98, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ziemia Polska Sp. z o.o.

Pańska 98

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej księgowości spółek,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych, tj. CIT, PIT, JPK VAT,

  • udział w przygotowywaniu miesięcznych bilansów, rachunków zysków i strat oraz rocznych sprawozdań finansowych w oparciu o odgórne określone standardy,

  • bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, m. in. US,ZUS, GUS, banki,

  • weryfikacja dokumentów pod względem merytorycznym i księgowym,

  • przygotowywanie przelewów bankowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie nauk ekonomicznych (preferowany kierunek: Finanse i Rachunkowość),

  • ok. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • wiedza z zakresu funkcjonowania spółek prawa handlowego,

  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz obowiązujących przepisów prawa podatkowego,

  • doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych,

  • umiejętność planowania i organizowania pracy,

  • samodzielność, skrupulatność oraz zaangażowanie w wykonywanych działaniach,

  • bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Word, Excel, Outlook),

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • znajomość systemu finansowo-księgowego Insert GT będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • uczestnictwo w projektach wewnętrznych,

  • wsparcie doświadczonych współpracowników,

  • dobra atmosfera pracy i zgrany zespół.

Ziemię Polską tworzy zespół profesjonalistów, których łączy wspólna pasja i najważniejszy cel, jakim jest działanie dla dobra środowiska. Od 2008 roku w praktyce wykorzystujemy nasze doświadczenia i wiedzę z zakresu zastosowania mikroorganizmów w nawożeniu. Prowadzimy pięć zakładów produkcyjnych w Polsce, w których opieramy się na naszej unikalnej technologii, umożliwiającej produkcję w pełni organicznych nawozów. Wierzymy, że wspierając siły natury, również w produkcji i rolnictwie, możemy pomóc przywrócić równowagę środowiska.

Kogo szukamy

Poszukujemy bezpośrednich i szczerych ultramaratończyków. Jeżeli jesteś osobą potrafiącą czerpać satysfakcję z samodzielnej realizacji projektów długoterminowych, to praca z nami może stanowić dla Ciebie realną szansę rozwoju.

Przewiń do profilu firmy