Oferta pracy

Samodzielna Księgowa

Michael PageO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Samodzielna Księgowa Numer ref.: JN -032021-2180222

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za całościowe prowadzenie ksiąg handlowych spółki, przygotowanie sprawozdań finansowych oraz raportowanie do Dyrektora Finansowego. Poszukujemy osoby samodzielnej z aspiracjami do osiągnięcia stanowiska Głównej Księgowej.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest kancelaria prawnicza, zlokalizowana w centrum Warszawy, świadcząca usługi doradztwa prawno-podatkowego na rzecz swoich Klientów.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za prowadzenie ksiąg handlowych spółki
  • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Kalkulacja i przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, podatek u źródła itp.)
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, GUS, NBP)
  • Raportowanie na potrzeby zarządcze jak i do instytucji zewnętrznych
  • Dbałość o obieg dokumentów kosztowych
  • Księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Wsparcie merytoryczne dla 4-osobowego zespołu

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 4-letnie doświadczenie w dziale księgowości bądź biurze rachunkowym
  • Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych
  • Mile widziana znajomość programu COMARCH OPTIMA
  • Bardzo dobra znajomość Excela
  • Znajomość języka angielskiego będzie atutem
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Skrupulatność, komunikatywność w relacji z innymi pracownikami

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • hybrydowy tryb pracy (co 2 dzień w biurze)
  • pakiet medyczny - 100% pokryty przez pracodawcę
  • pakiet sportowy- częściowo pokryty przez pracodawcę
  • lokalizacja biura- ścisłe Centrum
  • stanowisko dedykowane do osób chcących związać się z organizacją w dłuższej perspektywie czasu

Ogłoszenie archiwalne