Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa

ROVERPOL sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych;

  • Kontrola dokumentów pod względem formalno-rachunkowym;

  • Sporządzanie, rozliczanie deklaracji podatkowych: VAT-7 UE, CIT; JPK

  • Kontrola nad ewidencją operacji gospodarczych zgodnie z prawem podatkowym;

  • Weryfikacja faktur zakupowych/sprzedażowych

  • Wyjaśnianie wszelkich niezgodności, korespondencja z kontrahentami

  • Sporządzanie dokumentacji na potrzeby wewnętrzne firmy oraz instytucji zewnętrznych;

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych rocznych i okresowych; zgodnie z ustawą o rachunkowości

  • Monitorowanie bieżącej płynności finansowej firmy;

  • Bieżące i okresowe kontrole kont,

  • Rozliczanie i księgowanie delegacji służbowych,

  • Ewidencja księgowa rozrachunków bankowych i kasowych

  • Sprawozdawczość statystyczna kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP);

  • Współpraca z audytorami;

  • Współpraca z innymi działami firmy, wsparcie w zakresie rozliczeń księgowych, podatkowych

  • dokładność, rzetelność, zorganizowanie oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań.

  • Aktywny udział w zamykaniu miesiąca

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe poparte co najmniej 5-letnim doświadczeniem na stanowisku; księgowego, samodzielnego księgowego, mile widziane doświadczenie w firmie budowlanej;

  • Znajomość przepisów rachunkowości i sprawozdawczości finansowej;

  • Znajomość aktualnych przepisów podatkowych;

  • Znajomość , ENOWA mile widziana

  • Biegła obsługa komputera w zakresie MS Office w szczególności MS Excel;

  • Certyfikat księgowy wydany przez Ministerstwo Finansów – mile widziane;

  • Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Dużą samodzielność pracy;

  • Stanowisko z perspektywami rozwoju oraz pogłębiania wiedzy merytorycznej;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

ROVERPOL sp. z o.o.

Rover Infraestructuras S.A. to spółka wykonawcza o ugruntowanej pozycji na międzynarodowym rynku budowlanym. Naszą firmę wyróżnia duża różnorodność realizowanych projektów, elastyczność działania oraz doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych dla klientów publicznych i prywatnych. Roverpol Sp. z o.o. jest firmą należącą do grupy Rover Infraestructuras S.A., hiszpańskiej firmy budowlanej działającej na terenie Polski od ponad 5 lat. Obszary działalności firmy w Polsce obejmują budownictwo infrastrukturalne (drogowe, kolejowe), budownictwo ogólne, budownictwo przemysłowe oraz budownictwo hydrotechniczne.

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.