Oferta pracy

Samodzielna Księgowa

ABPLANALP SP. Z O.O.

  • ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Kostrzyńska 36

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych

  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym

  • Zamknięcie miesiąca oraz roku podatkowego

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych pod nadzorem Głównego Księgowego

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i WNiP

  • Księgowanie zdarzeń gospodarczych związanych ze środkami trwałymi i WNiP

  • Księgowanie dokumentów księgowo – finansowych w wybranym obszarze

  • Bieżąca analiza kont księgowych

  • Kontakt z instytucjami, urzędami, klientami

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w prowadzeniu pełnej księgowości spółek

  • Wykształcenie wyższe zakresu rachunkowości, finansów, ekonomii

  • Znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność i staranność

Mile widziane

  • Znajomość programu Symfonia Finanse i Księgowość

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Prywatny pakiet medyczny po okresie próbnym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Abplanalp Sp z o.o. to jedna z największych firm w Europie Środkowej od 42 lat dostarczająca nowoczesne technologie światowych producentów w zakresie obróbki metali. Dostarczamy rozwiązania technologiczne gwarantujące przewagę konkurencyjną naszym partnerom biznesowym. Wieloletnia obecność na rynkach, współpraca z wiodącymi producentami obrabiarek CNC i maszyn konwencjonalnych, ogromne doświadczenie, kompleksowa oferta i wsparcie technologiczne, a przede wszystkim identyfikacja potrzeb Klienta stanowią o wyjątkowości naszych usług.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało doradztwo techniczne, utrzymywanie dobrych relacji handlowych z obecnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych w powierzonym regionie.

Szukamy osoby zainteresowanej pracą w dynamicznie rozwijającej się gałęzi przemysłu, w oparciu o najnowocześniejsze produkty i technologie, umożliwiające dostarczanie rozwiązań, do nawet najbardziej wymagających procesów produkcyjnych.