Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna księgowa

MATEUSZ WAWRO RESTAURACJA "KURA"

6 5008 000 brutto / mies.
  • Gwiaździsta 7D, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Gwiaździsta 7D

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości

  • i przepisami prawa podatkowego

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

  • Prowadzenie: ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, RMK, magazyn

  • Obsługa kadr i sporządzanie list płac

  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych

  • Rozliczanie i uzgadnianie sald kont księgowych

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych

  • Sporządzanie deklaracji PIT, VAT, CIT, PCC i innych wymaganych przepisami prawa

  • Czynności związane z zamknięciem miesiąca i przygotowywanie raportów okresowych

  • Kontakt z instytucjami i urzędami ZUS, US, GUS

  • Aktualizowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu

  • oraz prawem podatkowym

  • Sporządzanie pism urzędowych

  • Proponowanie optymalnych dla firmy rozwiązań finansowych

  • Wsparcie merytoryczne w sprawach podatkowych i finansowych firmy

  • Monitorowanie zaistniałych w przepisach podatkowych zmian i ich implementacja wewnątrz organizacji

  • Terminowe i rzetelne sporządzenie sprawozdań finansowych zgodnie z Ustawą o rachunkowości

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe związane z rachunkowością i finansami

  • Bardzo dobre posługiwanie się systemami finansowo- księgowymi ERP Comarch Optima

  • Dobra znajomość pakietu MS Office ( w szczególności MS Excel)

  • Bardzo dobra znajomość prawa podatkowego, UoR

  • Praktyczna wiedza z zakresu sporządzania rocznych sprawozdań finansowych

To oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w bardzo dobrze prosperującej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną i otwartą atmosferę

  • Niezbędne narzędzia pracy

O nas

KURA to dynamicznie rozwijająca się sieć restauracji typu street food/comfort food.

W tej chwili posiadamy 3 restauracje i kuchnie centralną, a w najbliższej przyszłości otwierane będą kolejne lokale oraz planowane jest uruchomienie nowej marki.

Jesteśmy w trakcie rozbudowywania zaplecza biurowego które w tym momencie składa się z Logistyka, Analityka finansowego, pracownika HR i Marketingu oraz grafika/fotografa.