Oferta pracy

Samodzielna Księgowa

RESPECT ENERGY S.A.

Ludwika Rydygiera 8

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rejestracja i przygotowanie dokumentów księgowych,

  • Wprowadzanie i księgowanie dokumentów kosztowych w spółkach grupy,

  • Wystawianie faktur w spółkach grupy oraz księgowanie dokumentów sprzedaży

  • Wprowadzanie i rozliczanie transakcji zagranicznych: WNT, WNU, WDU, w spółkach grupy,

  • Przygotowanie przelewów bankowych w systemie księgowym,

  • Wprowadzanie i księgowanie wyciągów bankowych dewizowych,

  • Uzgadnianie, weryfikacja oraz potwierdzanie sald rozrachunków z tytułu należności i zobowiązań z kontrahentami,

  • Przygotowanie sprawozdań do GUS,

  • Przygotowanie i rozliczanie deklaracji podatkowych CIT, VAT, akcyza, opłata paliwowa, WHT

  • Uzgadnianie rozliczeń gospodarki magazynowej,

  • Ewidencja środków trwałych: dokumenty OT, naliczanie amortyzacji, dokumenty LT,

  • Czynny udział w przygotowaniu raportowania miesięcznego spółek grupy,

  • Czynny udział w przygotowaniu dokumentacji na potrzeby audytu,

  • Inne zadania jakie mogą być powierzone przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w księgowości,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse i rachunkowość

  • Ewidencja transakcji WNT, WNU, WDT,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Sumienność i odpowiedzialność,

  • Mile widziana znajomość programu Comarch ERP XL.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej,

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów,

  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • napoje

RESPECT ENERGY S.A. jest jednym z największych niezależnych podmiotów na rynku energii elektrycznej w Polsce. Prowadzimy intensywne działania w zakresie dostępu do czystej energii oraz tworzymy inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych. Współpracujemy z najliczniejszą grupą wytwórców produkujących energię z odnawialnych źródeł. Działalność naszej spółki skupia się na wielu dziedzinach – od handlu hurtowego energią, prawami majątkowymi czy gwarancjami pochodzenia, po sprzedaż energii do odbiorców końcowych oraz kompleksowe rozwiązania dla firm w zakresie instalacji kogeneracyjnych, opartych o gaz ziemny, LNG oraz biogaz.

Przewiń do profilu firmy