Logo Pracuj.pl

Samodzielna Księgowa

OD SERCA SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

OD SERCA SPÓŁKA AKCYJNA

Eustachego Tyszkiewicza 13

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg Spółki
  • Odpowiedzialność za rozliczanie podatków (w tym VAT, CIT)
  • Odpowiedzialność za obowiązki sprawozdawcze wobec US, GUS, NBP
  • Terminowe zamykanie miesiąca, kwartału i roku obrotowego
  • Sporządzanie sprawozdania finansowego Spółki
  • Uzgadnianie oraz analiza kont księgowych
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Sporządzanie raportów dla Zarządu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w księgowości
  • Dobra wiedza z zakresu podatków i rachunkowości
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość i komunikatywność

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone pakietem świadczeń socjalnych
  • Jasno zdefiniowane cele
  • Dostęp do szkoleń i bieżące wsparcie merytoryczne
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników

Farmacja od Serca Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą, założoną w 2004 r przez małżeństwo farmaceutów prowadzące apteki. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, chcemy wyznaczać trendy, wskazywać kierunki innym podmiotom. Szukamy osób doświadczonych i otwartych na współpracę, które wprowadzą nowe pomysły i rozwiązania do naszego zespołu.

Samodzielna Księgowa, Eustachego Tyszkiewicza 13, Wola, Warszawa