Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa

PERFECT FINANCE sp. z o.o.

umowa o pracę
7 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Grzybowska 87, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Grzybowska 87

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie księgowości spółek oraz fundacji w ramach świadczonych usług dla naszych klientów;

  • sporządzaniem deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT, podatek u źródła, podatki lokalne);

  • przygotowywanie sprawozdań na potrzeby banków i instytucji zewnętrznych;

  • przygotowywanie raportów do klientów,

  • wsparcie merytoryczne zespołu księgowych;

  • nadzór nad pracą podwykonawców;

  • prowadzenie projektów wewnętrznych mających na cele usprawnienie procesów i procedur wewnątrz działu księgowości;

  • utrzymywanie dobrych relacji z Klientami i rozpoznawanie ich potrzeb;

  • kontakty z urzędami i instytucjami administracji publicznej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia;

  • min. 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Samodzielnego/Głównego Księgowego;

  • świadectwo kwalifikacyjne MF lub certyfikat księgowy MF;

  • ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości;

  • zdolności analityczne oraz umiejętność współpracy z zespołem;

  • znajomość programu Comarch Optima lub Symfonia będzie dużym atutem;

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office (szczególnie MS Excel);

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2;

  • samodzielność, inicjatywa, komunikatywność, odpowiedzialność

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z bonusem rocznym;

  • Chęć nawiązania długotrwałej współpracy;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Dogodna lokalizacja biura;

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym.

O nas

Perfect Finance jest nowoczesnym start-up'em w obszarze księgowości. Nasza strategia, to jakość relacji z Klientami w dostarczaniu usług najwyższej jakości. Portfolio naszych usług obejmuje księgowość, kadry i płace, administrację.