Oferta pracy

Samodzielna Księgowa

ALAB laboratoria Sp z o.o.

  • Zawodzie 22, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV

Zawodzie 22

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Dekretacja dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującym planem kont,

  • Kontrola sald i rozrachunków,

  • Kontrola rozliczeń VAT w zakresie: zgodności z przepisami ustawy otrzymanych faktur, weryfikacji zapisów w rejestrach,

  • Kontrola rozliczeń innych podatków wymaganych przepisami prawa: m.in. CIT, WHO,

  • Weryfikacja zapisów w księgach w zakresie ewidencji środków trwałych i ewidencji magazynowej,

  • Weryfikacja danych w księgach dotyczących RMK, list płac, leasingów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane: księgowość, finanse i rachunkowość,

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość prawa podatkowego (CIT, VAT) i przepisów ustawy o achunkowości oraz umiejętność ich praktycznego stosowania,

  • Dobra znajomość programu MS Excel,

  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków służbowych,

  • Minimalne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy od 3 do 5 lat,

  • Pogodne usposobienie i komunikatywność,

  • Mile widziana znajomość FK Simple i praca na systemach ERP.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pracę w przyjaznym, wspierającym zespole,

  • Szkolenia stanowiskowe i rozwijające kompetencje miękkie,

  • Kartę Multisport,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Pakiet zniżek na nasze usługi dla naszych Pracowników oraz ich rodzin.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

ALAB laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 500 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 85 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 3500 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Przewiń do profilu firmy