Oferta pracy

Samodzielna Księgowa

Polska Grupa Biogazowa

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie i księgowanie zdarzeń gospodarczych w systemie informatycznym TETA (pełna księgowość) wybranych spółek z grupy

  • Rozliczanie kont rozrachunkowych i kontrola rozrachunków

  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej, w tym ewidencji środków trwałych

  • Zamykanie księgowe miesiąca i roku

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych i raportów okresowych

  • Sporządzanie i wysyłanie deklaracji podatkowych JPK VAT

  • Sporządzanie/współpraca przy sprawozdawczości GUS, NBP, NFOŚ i innych instytucji zewnętrznych

  • Współpraca z audytorami

  • Inne prace zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów i rachunkowości przedsiębiorstw

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości spółek prawa handlowego

  • Znajomość przepisów VAT, CIT, akcyza, podatek od nieruchomości oraz ustawy o rachunkowości

  • Praktyczna znajomość obsługi systemów księgowych, mile widziana znajomość TETA ERP

  • Biegła obsługa komputera w tym pakietu MS Office (Word, Excel) oraz platform typu Teams, Sharepoint

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych osób w zespole

  • Samodzielność, sumienność, odpowiedzialność i rzetelność w działaniu

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Miłą i serdeczną atmosferę w pracy

  • Wspierającą kulturę pracy

  • Dofinansowanie pakietu medycznego

  • Możliwość wykupienia karty Multisport

  • Cotygodniową dostawę świeżych owoców do biura

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • inicjatywy dobroczynne

Prosimy o aplikowanie za pomocą poniższego przycisku "Aplikuj".

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Polska Grupa Biogazowa to lider polskiego rynku w zakresie budowy i eksploatacji biogazowni rolniczych. Wytwarzamy, dystrybuujemy i sprzedajemy zieloną energię elektryczną i ciepło. Przyszłość firmy wiąże się z dynamicznym rozwojem sektora biogazu w Polsce i na świecie, dlatego planujemy budowę kolejnych biogazowni oraz rozwój rozproszonej energetyki. W skład Polskiej Grupy Biogazowej wchodzi obecnie 35 spółek. Więcej informacji na temat profilu działalności Grupy PGB znajduje się na stronie www.polskagrupabiogazowa.pl

Przewiń do profilu firmy