Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Samodzielna księgowa

Well Group Accountig Services Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Nasza firma specjalizuje się w obsłudze księgowości, zarówno podmiotów krajowych, jak i zagranicznych. W naszej pracy stawiamy na jakość usług - nasi księgowi to ludzie z wieloletnim doświadczeniem, zawsze gotowi do działania. Działamy szybko i rzetelne. Właśnie te cechy sprawiają, że warto nam zaufać.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pełnej księgowości Spółek zgodnie z Ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego
  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Sporządzanie deklaracji PIT, CIT, VAT, JPK
  • Sporządzanie sprawozdań GUS, NBP itp.
  • Tworzenie sprawozdań finansowych

Wymagania:

  • Min 4 – letnie doświadczenia na stanowisku samodzielnej księgowej
  • Praktycznej znajomości przepisów dotyczących rachunkowości i podatków
  • Umiejętności ustalania i obliczania zobowiązań podatkowych (CIT, VAT, PIT)
  • Umiejętności sporządzania sprawozdań finansowych
  • Umiejętność prowadzenia  pełnej rachunkowości spółek zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami, bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych
  • Dobra organizacja pracy, dokładność i samodzielność w działaniu
  • Odpowiedzialność
  • Umiejętność współpracy z zespołem
  • Mile widziana znajmość programu księgowego - OPTIMA

Oferujemy:

  • Pracę w zespole łączącym doświadczenie z ambicją i energią we wciąż rozwijającej się  firmie
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia, kursy)
  • Pakiet medyczny
  • Komfortowe warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie
  • Nowoczesne wygodne biuro w dobrej lokalizacji
  • Pracę w otoczeniu międzynarodowych Klientów i Partnerów
  • Bezpłatny dostęp do sali fitness
  • Umowa o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne