Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna księgowa

WISECOUNT sp. z o.o.O firmie

4 0007 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Grójecka 194
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

WISECOUNT sp. z o.o.

Grójecka 194

Warszawa

Jesteśmy prężnie rozwijającym się biurem rachunkowym usytuowanym w centrum Warszawy.

Ze względu na rozwój firmy poszukujemy osoby na stanowisko samodzielnej księgowej / księgowego.

Oferujemy pracę w młodym, dynamicznym zespole, samodzielność w realizacji powierzonych zadań oraz możliwość podnoszenie kompetencji przez udział w indywidualnie dopasowanych szkoleniach merytorycznych.

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa podmiotów prawa handlowego zgodnie z obowiązującymi standardami oraz przepisami podatkowymi;
  • Sporządzanie miesięcznych bilansów, rachunków wyników oraz rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT, PCC) oraz prowadzenie rejestrów VAT;
  • Obsługa kadrowo - płacowa, znajomość programu Płatnik, sporządzanie deklaracji ZUS,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów;
  • Kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi – banki, US, ZUS, GUS, audytorzy itd.;
  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby zarządcze klientów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości spółek handlowych (minimum 2 lata)
  • Teoretycznej i praktycznej znajomość prawa podatkowego, bilansowego i ustawy o rachunkowości
  • Znajomości systemów finansowo-księgowych oraz kadrowo - płacowych z rodziny Sage Symfonia oraz pakietu MS Office;
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Komunikatywności – praca w zespole i z Klientami;
  • Bardzo dobrze rozwiniętego analitycznego myślenie oraz umiejętności planowania pracy i ustalania priorytetów.

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Interesującą, pełną wyzwań i różnorodności pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się biurze,
  • Pracę w centrum Warszawy,
  • Możliwość podnoszenia kompetencji poprzez uczestnictwo w szkoleniach.

Ogłoszenie archiwalne