Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna księgowa

Newbridge Poland Sp. z o.o.O firmie

  • rondo ONZ 1
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa na zastępstwo
  • Specjalista

Newbridge Poland Sp. z o.o.

rondo ONZ 1

Warszawa

Inwestor i deweloper w sektorze centrów handlowych typu convenience

poszukuje do pracy na stanowisku:

Zadania:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości,
  • terminowe sporządzanie deklaracji CIT, deklaracji VAT i innych wymaganych przepisami prawa,
  • sporządzanie sprawozdań dla NBP, GUS i innych sprawozdań wymaganych prawem,
  • bieżąca kontrola prawidłowości operacji finansowo - księgowych ujmowanych w księgach,
  • bieżąca kontrola rozrachunków,
  • kontakt i współpraca z urzędami: Skarbowym, Statystycznym, ZUS oraz innymi instytucjami nadzoru,
  • udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych zgodnie z przepisami o rachunkowości,
  • obsługa systemów bankowych.

 Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości spółek,
  • praktyczna znajomość polskich przepisów prawa podatkowego oraz zasad rachunkowości,
  • znajomość zagadnień związanych z wynajmem nieruchomości,
  • samodzielność w działaniu, kreatywność, komunikatywność i zaangażowanie,
  • znajomość programu Optima będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość MS Office (MS Excel),
  • język angielski na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • UMOWA NA ZASTĘPSTWO NA OKRES OK 18 MIESIĘCY
  • opiekę medyczną,
  • kartę Multisport,
  • atrakcyjną lokalizację w centrum Warszawy,
  • perspektywę rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy, w zależności od nabywanych kompetencji i zaangażowania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne