Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna Księgowa

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 15.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Dołącz do nas!
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Oferujemy:

  • Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, zajęcia z języka angielskiego, itp.)
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Pracę w prestiżowej firmie

Zakres obowiązków:

  • Rozliczanie płatności karta kredytową wraz z księgowaniem wyciągu
  • Rozliczanie transakcji PayU wraz z księgowaniem wyciągu
  • Podatek u źródła – pozyskiwanie certyfikatów, wyliczanie podatku do zapłacenia sporządzanie deklaracji CIT 10Z
  • Uzgodnienie należności i zobowiązań z podmiotami powiązanymi oraz zagranicznymi w tym potwierdzenia sald
  • Uzgadnianie raportów kasowych w punktach
  • Uzgadnianie sprzedaży z systemem handlowym

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość programu Symfonia Finanse i Handle
  • Doświadczenie w rozliczaniu płatności kartą kredytową
  • Doświadczenie w rozliczaniu płatności Payu
  • Bardzo dobra znajomość rozrachunków z tyt. podatku u źródła
  • Doświadczenie w uzgadnianiu raportów kasowych z punktów sprzedaży
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu sprzedaży
  • Doświadczenie w rozliczaniu transakcji wewnątrzgrupowych i międzynarodowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Odpowiedzialność, skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w zespole, łatwość w budowaniu relacji

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać klikając APLIKUJ TERAZ na dole ogłoszenia.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej