Ta oferta pracy jest nieaktualna od 191 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna Księgowa

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BFK BILANS

    Biuro Finansowowo Księgowe Bilans od 2000 roku zajmuje się usługowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych, KPiR, pozostałych ewidencji podatkowych oraz obsługą kadrowo-płacową.

    Poszukujemy Kandydata na Stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Samodzielna obsługa klientów biura rachunkowego ( ryczałt, KPiR, pełna księgowość)
    • Przygotowanie deklaracji i rozliczeń podatkowych (CIT, PIT, VAT, ZUS )
    • Sporządzanie rocznych Sprawozdań Finansowych
    • Bieżący kontakt z klientami i urzędami ( ZUS, US )

    Wymagania:

    • Co najmniej 2-wu letni staż na samodzielnym stanowisku (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w         biurze księgowym)
    • Znajomość przepisów podatkowych PDOP, PDOF, VAT, Ordynacja podatkowa
    • Rzetelność, skrupulatność, umiejętność analitycznego myślenia
    • Terminowość i dobra organizacja pracy własnej
    • Umiejętność pracy w zespole i otwartość na informację zwrotną
    • Mile widziana znajomość programu RAKS

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w miłej atmosferze
    • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz ilości obsługiwanych klientów
    • Dostęp do literatury fachowej
    • Szkolenia zawodowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.