Ta oferta pracy jest nieaktualna od 124 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna Księgowa

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BFK BILANS

    Biuro Finansowowo Księgowe Bilans od 2000 roku zajmuje się usługowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych, KPiR, pozostałych ewidencji podatkowych oraz obsługą kadrowo-płacową.

    Poszukujemy Kandydata na Stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Samodzielna obsługa klientów biura rachunkowego ( ryczałt, KPiR, pełna księgowość)
    • Przygotowanie deklaracji i rozliczeń podatkowych (CIT, PIT, VAT, ZUS )
    • Sporządzanie rocznych Sprawozdań Finansowych
    • Bieżący kontakt z klientami i urzędami ( ZUS, US )

    Wymagania:

    • Co najmniej 2-wu letni staż na samodzielnym stanowisku (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w         biurze księgowym)
    • Znajomość przepisów podatkowych PDOP, PDOF, VAT, Ordynacja podatkowa
    • Rzetelność, skrupulatność, umiejętność analitycznego myślenia
    • Terminowość i dobra organizacja pracy własnej
    • Umiejętność pracy w zespole i otwartość na informację zwrotną
    • Mile widziana znajomość programu RAKS

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w miłej atmosferze
    • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz ilości obsługiwanych klientów
    • Dostęp do literatury fachowej
    • Szkolenia zawodowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.