Ta oferta pracy jest nieaktualna od 124 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna Księgowa

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa firma usługowa, pracująca w obszarze najmu, która jest liderem w swoim sektorze, PILNIE poszukuje dynamicznej i zorientowanej na rozwój osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej. Odpowiedni kandydat będzie ściśle współpracował z Głównym Księgowym oraz będzie w pełni odpowiedzialny za aspekty księgowe i podatkowe.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • Ewidencja Środków Trwałych i naliczanie amortyzacji
    • Księgowanie transakcji dotyczących Importu usług oraz WNT
    • Rozliczanie umów leasingowych
    • Naliczanie i przygotowanie deklaracji CIT
    • Naliczanie i przygotowanie deklaracji dotyczącej podatku od środków transportu
    • Raporty NBP
    • Udział w zamknięciu miesiąca
    • Udział w procesie audytu grupowego i statutowego
    • Przygotowywanie analiz dla działalności zarządczej

    Kogo szukamy:

    • Wykształcenie wyższe na jednym z kierunków: rachunkowość/ ekonomia / finanse/ zarządzanie,
    • kilkuletnie doświadczenia w księgowości w branży leasingowej lub najmowej
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
    • Dobra znajomość zagadnień z rachunkowości i podatków
    • Dobra i praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office ,
    • Umiejętność  logicznego, analitycznego myślenia i systematycznej pracy,
    • Umiejętności interpersonalne i komunikatywność,
    • Terminowość, priorytetyzacja zadań i chęci do rozwoju.

    Warunki umowy:

    • praca na czas nieokreślony
    • benefity
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.