Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 02.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RSM Poland to ponad 230 specjalistów w Poznaniu, Warszawie i Szczecinie. RSM to ponad 43 tysiące specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Zespół RSM Poland to ludzie z pasją. Wymagamy od siebie dużo, ale oferujemy w zamian jeszcze więcej.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Prowadzenie ksiąg rachunkowych;
    • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi;
    • Weryfikacja i uzgadnianie sald;
    • Raportowanie do Klienta oraz sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych;
    • Wsparcie merytoryczne oraz koordynacja pracy asystentów.

    Wymagania:

    • Znajomość Ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych;
    • Min. 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku z obowiązkami: obejmującymi samodzielne prowadzenie pełnej księgowości i sporządzanie sprawozdań finansowych;
    • Min. 2 - letnie doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym – mile widziane;
    • Doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości spółek z kapitałem zagranicznym;
    • Umiejętność obsługi programów: Comarch, Optima - mile widziane;
    • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

    Oferujemy:

    • Umowa
      o pracę
    • Szkolenia
      i rozwój
    • Zajęcia
      z języków obcych
    • Kafeteria
      benefitów
    • Opieka
      medyczna
    • Ubezpieczenie
      na życie
    • Karta
      MultiSport
    • Imprezy integracyjne
    • Świeże
      warzywa i owoce
    • Zbalansowany
      czas pracy

    Dowiedz się więcej:

    www.rsmpoland.plRSM Poland
    na Facebooku
    RSM Poland
    na Instagramie

    Znajdziesz nas:

    Poznań,
    ul. Droga Dębińska 3B
    Szczecin,
    al. Wojska Polskiego 8
    Warszawa,
    ul. Miła 2