Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna Księgowa

ADMAD LIMITEDO firmie

ADMAD LIMITED

plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 3

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych (spółki polskie i zagraniczne)

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE, PIT) oraz deklaracji i sprawozdań ZUS, GUS

  • Prowadzenie rozrachunków, uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, banki)

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • Znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego oraz umiejętność praktycznego stosowania przepisów

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności arkusz kalkulacyjny Excel)

  • Znajomość programu księgowego Comarch OPTIMA będzie dodatkowym atutem

  • Samodzielność, zdolność rozwiązywania problemów, terminowość, skrupulatność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki i zadania

  • Świetna organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej B1

To oferujemy

  • Elastyczne warunki zatrudnienia

  • Interesująca praca w dynamicznie rozwijającej się firmie i w młodym zmotywowanym zespole

  • Możliwości dalszego rozwoju zawodowego

  • Samodzielne stanowisko z możliwością poszerzania swoich kompetencji

  • Możliwość korzystania z pakietu benefitów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • pakiet Multisport

Admad Limited to profesjonalna agencja Performace Marketingu. Dostarczamy kreatywne i skuteczne rozwiązania, które pomagają osiągać nawet najbardziej wygórowane cele biznesowe. Zbudowaliśmy znakomity zespół doświadczonych specjalistów. Łączy nas precyzja i konsekwencja. Tworzymy aplikacje wspierające pracę zespołów Call Center (CRM, Voice), obsługę kampanii marketingowych w Internecie. Planujemy prace nad różnymi narzędziami wspierającymi szeroko rozumiany E-Commerce.

Przewiń do profilu firmy