Oferta pracy

Samodzielna Księgowa

RaiseadO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych według polskiej ustawy o rachunkowości;

  • Dekretacja i księgowanie faktur zakupu i sprzedaży;

  • Rozliczanie importu usług;

  • Przygotowanie i uzgodnienia rejestrów do deklaracji VAT;

  • Analiza kont rozrachunków , nadzór nad prawidłowym ich rozliczeniem oraz przeprowadzenie inwentaryzacji sald rozrachunków z kontrahentami;

  • Księgowanie wyciągów bankowych;

  • Księgowanie wynagrodzeń;

  • Księgowanie i rozliczanie udzielonych pożyczek;

  • Przygotowywanie raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych;

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych;

  • Mile widziane doświadczenie w rozliczaniu dotacji oraz ulg podatkowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Samodzielnego Księgowego (minimum 2 lata);

  • Wykształcenie kierunkowe (Finanse i Rachunkowość, Ekonomia);

  • Znajomość przepisów księgowych, zasad rachunkowości oraz zagadnień podatkowych;

  • Znajomość programu Comarch Optima;

  • Otwartość na niestandardowe rozwiązania w obszarze schematów księgowych.

To oferujemy

  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego;

  • Elastyczne godziny pracy w prestiżowym budynku przy Bulwarach Wiślanych;

  • Pracę z ludźmi z pasją i pełnym zaangażowaniem;

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport i ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • karta Multisport

  • świetnie zlokalizowane nowoczesne biuro

Raisead

Raisead to spółka holdingowa i brand parasolowy międzynarodowej grupy kapitałowej o polskim pochodzeniu i kapitale. Choć wywodzimy się z kategorii firm internetowych, dziś w ramach Raisead Holding skupiamy działalność biznesów z różnych branż i sektorów. Każdego dnia, ciężko pracujemy budując krok po kroku wspaniałe biznesy.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy