Oferta pracy

Samodzielna Księgowa

AB OVO SOLUTIONSO firmie

6 500‐8 500 zł brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • przygotowanie odpowiednich deklaracji PIT i VAT (pod nadzorem doświadczonej księgowej),
  • dbanie o poprawną archiwizację dokumentacji księgowej,
  • wystawianie i księgowanie faktur (FV sprzedaży i zakupowe),
  • udział w procesach księgowych związanych z zamknięciem miesiąca, kwartałów oraz roku,
  • obsługa programu księgowego,
  • współtworzenie i nadzór nad polityką rachunkowości Spółek Grupy, m.in. tworzenie procedur, regulaminów wewnętrznych, usprawnianie procesów księgowych, itp.
  • nadzór nad samodzielnie zoptymalizowanym obiegiem dokumentów finansowych i księgowych oraz ewidencją zdarzeń księgowych.

OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie min. 5 lat na podobnym stanowisku,
  • język angielski na poziomie minimum B2 (warunek konieczny!),
  • wyższe wykształcenie kierunkowe (Finanse i Rachunkowość lub kierunki pokrewne),
  • sprawna obsługa systemów finansowo-księgowych,
  • potrafi biegle praktycznie stosować przepisy z zakresu rachunkowości i podatków (CIT, PIT, VAT) oraz na bieżąco monitoruje wszelkie zmiany w szeroko pojętym prawie,
  • posiada biegłą znajomość zagadnień Ustawy o Rachunkowości, KSR, MSSF.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności z przedziału 6,5 - 8,5 tys. zł brutto,
  • prywatną opiekę medyczną Luxmed,
  • kartę Multisport, którą możesz personalizować w ramach kilku dostępnych progów,
  • bezpłatne lekcje angielskiego w trakcie pracy,
  • pracę w niekorporacyjnej i przyjaznej atmosferze, gdzie masz realny wpływ na rozwój firmy,
  • możliwość rozwoju w wewnętrznej strukturze Grupy.

Jeśli chcesz się rozwijać w wewnętrznym Dziale Księgowości, prześlij do nas CV w wiadomości za pośrednictwem portalu!

Prosimy zamieścić poniższą klauzulę w CV: Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy