Logo Pracuj.pl

Samodzielna Księgowa

AFL PROSTA S.A.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

AFL PROSTA S.A.

Skarżyńskiego 28

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów (np. polska ustawa o rachunkowości, IFRS, US GAAP itp.),
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • Księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.,
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),
  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Prowadzenie kadr pracowniczych oraz ich rozliczanie (kartoteki pracownicze , wynagrodzenia , ewidencja czasu pracy itd.) ok. 10 osób ,
  • Dokonywanie wstępnej kontroli:
  • a) zgodności operacji gospodarczych i finansowych
  • b) kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych.
  • Ścisła współpraca z Główną Księgową

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Certyfikat uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych mile widziany ale nie konieczny

To oferujemy

  • Oferujemy stabilną i pewną pracę w miłym otoczeniu
  • Szkolenia zawodowe oraz kursy tematyczne
  • Literatura fachowa

O nas

AFL: Aroma Formulation Labs Prosta S.A. z siedzibą we Wrocławiu, jest centrum wiedzy i technologii produkcyjnej szczególie dla odświżaczy powietrza. Projekty realizowane przez AFL są sprawnie wdrażane do produkcji i oferowane na rynkach globalnych. W związku z rozwojem podstawowej działalności poszukujemy osoby, która odnalazłaby się w naszym stabilnym zespole.

Samodzielna Księgowa, Skarżyńskiego 28, Wrocław