Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna księgowa wspólnot mieszkaniowych

CENTRUM USŁUG RYNKU NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o.O firmie

5 0007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Działamy na rynku nieruchomości od ponad 10 lat. Specjalizujemy się w księgowości wspólnot mieszkaniowych i dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla branży nieruchomości.

Dzięki autorskim narzędziom do księgowości wspólnot oraz obsługi nieruchomości (programy: eMieszkaniec, eNajemca), a także wieloletniej praktyce, osiągnęliśmy ugruntowaną pozycję na rynku. Teraz otwierają się przed nami nowe możliwości. Dołącz do zespołu i zrealizuj je z nami!

Rozwijamy dział księgowości i szukamy do współpracy najlepszych specjalistów z dziedziny księgowości wspólnot mieszkaniowych w Polsce. Jeśli jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną, zdyscyplinowaną i komunikatywną, która ma apetyt na więcej, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Miejsce pracy: 100% praca zdalna

Zakres zadań:

  • Obsługa księgowości wspólnot mieszkaniowych, zarządzanych przez naszych klientów
  • Współpraca z klientami i mieszkańcami w zakresie obsługi księgowej, na każdym jej etapie.
  • Analiza dokumentów i ustalanie bilansu otwarcia przejmowanych klientów.
  • Merytoryczne wsparcie klientów w zakresie obsługi rozwijanych przez nas aplikacji.

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenie wyższe na kierunku związanym z rachunkowością, ekonomią, zarządzaniem nieruchomościami lub innym pokrewnym.
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obsłudze księgowości wspólnot mieszkaniowych w charakterze samodzielnego księgowego, opcjonalnie w pełnej księgowości spółek handlowych.
  • Bardzo dobra znajomość Ustawy o Własności Lokali.
  • Bardzo dobra znajomość zasad prowadzenia ksiąg rachunkowych (pełnej księgowości).
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu podatków CIT i VAT w kontekście działalności wspólnot mieszkaniowych.
  • Otwartość na nowe technologie, w szczególności na rozwiązania dostępne online w tzw. „chmurze obliczeniowej”.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Biegłej obsługi arkuszy kalkulacyjnych.
  • Samodzielności, odpowiedzialności i komunikatywności.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość zasad prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów.
  • Znajomość zagadnień dot. kadr i płac.
  • Znajomość systemu FK enova.

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w formie kontraktu B2B - 100% zdalnie, w pełnym wymiarze.
  • Wynagrodzenie 5000 - 7000 zł + VAT, w zależności od posiadanych kompetencji i doświadczenia.
  • Premię roczną, uzależnioną od wyników spółki, czyli także od efektów Twojej pracy.
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju, opartą na zdobywanym doświadczeniu i nowych umiejętnościach.
  • Dostęp do nowoczesnych systemów informatycznych oraz realny wpływ na sposób ich działania.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne