Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa/y / Główna Księgowa/y

Usługi Transportowe Antoni Porębski

  • Głogoczów (pow. myślenicki)

    Głogoczów (pow. myślenicki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości grupy spółek i JDG zgodnie z ustawą o rachunkowości i prawem podatkowym,

  • Odpowiedzialność za prawidłowe i terminowe rozliczenia podatkowe, sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, JPK-V7, VAT-UE),

  • Sporządzanie sprawozdawczości dla GUS,

  • Sporządzanie rocznych i kwartalnych sprawozdań finansowych,

  • Nadzór merytoryczny, koordynowanie i organizacja pracy Działu Księgowego,

  • Ocena poprawności dowodów księgowych i zapisów w księgach rachunkowych,

  • Kontrola prawidłowości operacji księgowych i finansowych,

  • Ścisła współpraca i reprezentowanie firmy przed instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, bankami, audytorami itp.),

  • Stała współpraca z Zarządem firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku,

  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego oraz umiejętność ich prawidłowego interpretowania i stosowania,

  • Znajomość transakcji międzynarodowych w VAT,

  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych,

  • Znajomość MS Office (w szczególności Excel),

  • Znajomość oprogramowania OPTIMA ,

  • Wykształcenie wyższe (Finanse i Rachunkowość bądź pokrewne),

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

  • Skrupulatność, dokładność i bardzo dobra organizacji pracy.

Mile widziane

  • Doświadczenie w transporcie.

To oferujemy

  • Umowa o pracę

    • Benefity

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • elastyczny czas pracy