Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna Księgowa/y

Kemipol Sp. z o.o.O firmie

  • Police

    Police, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur zakupu i sprzedaży (krajowych i zagranicznych).

  • Weryfikacja, ewidencja dokumentów księgowych.

  • Uzgadnianie kont księgowych, przygotowanie raportów do zamknięć miesięcznych.

  • Uzgadnianie rejestru VAT i VAT UE.

  • Prowadzenie i kontrola rozliczeń międzyokresowych, zakładanie rezerw.

  • Księgowanie i rozliczanie zaliczek.

  • Księgowanie delegacji krajowych i zagranicznych.

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych.

  • Udział w sporządzaniu okresowych i rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  • Sporządzanie sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (m.in. GUS, NBP).

Nasze wymagania

  • Minimum pięcioletnie doświadczenie w księgowości.

  • Znajomość zasad rachunkowych i przepisów prawa podatkowego.

  • Znajomość oprogramowania klasy ERP mile widziany SAP.

  • Zdolność do szybkiej oceny i analizy sytuacji.

  • Skrupulatność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.

  • Biegła obsługa komputera, pakietu MS Office (szczególnie Excel).

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Prace w wielokulturowym i pozytywnym środowisku pracy.

  • Uczestnictwo w tworzeniu i rozwoju firmy.

Kemipol Sp. z o.o.

Kemipol należy do globalnej Grupy Kemira. Jesteśmy liderem na rynku w naszej branży. Woda pitna, przemysłowa i ścieki – to główne zakresy naszej pracy. W każdym z tych aspektów stosowanie chemikaliów jest ważnym elementem procesu oczyszczania i właśnie w tym zakresie jesteśmy ekspertami. Jesteśmy laureatami wielu nagród, a osiągane sukcesy zawdzięczamy naszym pracownikom - zespołowi specjalistów w swoich dziedzinach.

Przewiń do profilu firmy