Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ASEKOL PL z siedzibą w Warszawie, Komitetu Obrony Robotników 56, 02-146 Warszawy (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna księgowa/-y

ASEKOL PL ORGANIZACJA ODZYSKU SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO S.A.

7 0009 000 brutto / mies.
  • ważna jeszcze 5 dni
    do: 22 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • pracodawca nie wymaga CV

Komitetu Obrony Robotników 56

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kontrola prawidłowości ewidencji transakcji w księgach rachunkowych

  • księgowanie dokumentów księgowych

  • przygotowywanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych

  • współpraca z wewnętrznymi komórkami organizacyjnymi w obszarze powierzonych obowiązków

  • współpraca z audytorami i zewnętrzną firmą księgową

  • kontakty z Urzędem Skarbowym

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w księgowości na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe - preferowane ekonomia/ finanse/rachunkowość

  • Zrozumienie zagadnień związanych z księgowością oraz sprawozdawczością finansową

  • Znajomość przepisów podatkowych CIT, VAT

  • Wysoce rozwinięte umiejętności analityczne

  • Dobra znajomość pakietu MS Excel

  • Umiejętność samodzielnej pracy

  • Dobra organizacja pracy, samodyscyplina, chęci poszukiwania wiedzy oraz samokształcenia

  • Odpowiedzialność, dokładność, sumienność

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Praca w młodym, dynamicznym zespole

  • Opieka medyczna Luxmed

O nas

ASEKOL PL Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego i Organizacja Odzysku Opakowań SA jest polskim oddziałem firmy ASEKOL a.s. założonej w Republice Czeskiej w roku 2005, jako organizacja not-for-profit, przez największych producentów branży elektroniki użytkowej, biurowej, telekomunikacyjnej oraz informatycznej. Zajmujemy się organizacją systemu zbiórki i przetwarzania elektroodpadów, baterii i opakowań.