Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna Księgowa / Z-ca Głównej Księgowej (M/f)

  • Mazowieckie, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-01-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Samodzielna Księgowa / z-ca Głównej Księgowej (m/f)
    Mazowieckie 30444/001

    Zatrudniony kandydat / kandydatka będzie odpowiedzialny za całokształt zadań księgowych, wykonywanych w bliskiej współpracy z Główną Księgową oraz reprezentację przed instytucjami zewnętrznymi.

    Informacje o kliencie

    W związku ze zmianą organizacyjną działu finansowego, dla naszego Klienta - dynamicznej firmy z branży usługowej poszukujemy doświadczonych kandydatów na nowo utworzone stanowisko Samodzielnej Księgowej / Samodzielnego Księgowego.

    Opis stanowiska

    • Współudział w przygotowaniu sprawozdania finansowego
    • Nadzór nad wdrożeniem procesów i procedur w księgowości
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych (m.in. VAT, CIT, PIT)
    • Księgowanie wszelkich zdarzeń gospodarczych
    • Analiza kont i rozrachunków z kontrahentami
    • Rozliczenia pracownicze, odpowiedzialność za przelewy
    • Współpraca z audytorami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi
    • Przygotowywanie raportów dla instytucji zewnętrznych (GUS, NBP)
    • Czynny udział we wdrożeniu nowego systemu księgowego

    Profil kandydata

    * Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i Rachunkowość) lub pokrewne
    * Min. 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale księgowym
    * Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim (kontakt telefoniczny z Centralą)
    * Doświadczenie we wdrożeniu systemów księgowych klasy ERP
    * Mile widziana wiedza z zakresu funkcjonowania firmy handlowej
    * Bardzo dobra praktyczna znajomość polskiej Ustawy o Rachunkowości
    * Samodzielność i terminowość
    * Otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy

    * Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premia związana z wdrożeniem nowego narzędzia IT
    * Prywatna opieka medyczna
    * Karta sportowa
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców