Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna Księgowa/zastępca Głównej Księgowej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 18.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Samodzielna Księgowa/Zastępca Głównej Księgowej
    Warszawa 33196/001

    Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie Głównej Księgowej w prowadzeniu rachunkowości spółki.
    Szeroki przekrój zadań, bliski kontakt z Główną Księgową, kontrola i wsparcie dla zespołu księgowego - obszary te czekają na osobę kontaktową, przyjazną i profesjonalną w komunikacji, ambitną oraz poszukującą ciekawych wyzwań zawodowych.

    Informacje o kliencie

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży usługowej, z ponad 20 letnim doświadczeniem w Polsce oraz ponad 100 letnim na świecie poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielnej Księgowej/Zastępcy Głównej Księgowej.

    Opis stanowiska

    • Przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, podatek u źródła
    • Przygotowywanie sprawozdań finansowych
    • Kontrola poprawności pracy wykonanej przez pracowników działu księgowego (np. weryfikacja poprawności księgowań itp.)
    • Księgowanie zdarzeń gospodarczych (faktury kosztowe, sprzedaży, wyciągi bankowe, rezerwy)
    • Uzgadnianie, kontrola oraz analiza kont księgowych
    • Rozliczanie i księgowanie wydatków służbowych pracowników
    • Przygotowywanie zestawień/raportów na potrzeby wewnętrzne

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki
    • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale księgowym/biurze rachunkowym
    • Samodzielność, odpowiedzialność, terminowość, profesjonalizm, umiejętność pracy zespołowej

    Oferujemy

    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Wsparcie Głównej Księgowej w zarządzaniu zespołem
    • Możliwość uczestniczenia w różnych szkoleniach
    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta sportowa
    • Przyjazna atmosfera pracy

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców