Ta oferta pracy jest nieaktualna od 53 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna/-ny Księgowa/-wy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Księgujemy w Twoim interesie

    Interbilans sp. z o.o. to nowoczesne biuro księgowe działające na rynku od 2012 roku, na którego profesjonalizm składa się ponad 18 letnie doświadczenie założycieli.

    Naszymi priorytetami są:

    • na pierwszym miejscu dbałość o interesy naszych klientów,
    • jakość usług na najwyższym poziomie,
    • budowanie trwałych relacji i indywidualne podejście do każdego klienta,
    • bezpieczeństwo informacji biznesowej.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie księgowości klientów biura - księgi handlowe
    • przygotowywanie i podpisywanie deklaracji
    • przygotowywanie raportów księgowych dla klientów
    • kontakt mailowy i telefoniczny z klientami biura
    • zlecanie innym członkom zespołu zadań wprowadzania dokumentów i ich kontrola

    Wymagania:

    • osoba po studiach kierunkowych (rachunkowość, finanse, ekonomia)
    • kilkuletnie doświadczenie w księgowości (najlepiej w biurze rachunkowym)
    • praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości
    • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
    • skrupulatność, dokładność, komunikatywność
    • mile widziana znajomość języka angielskiego
    • chęć rozwijania umiejętności kierowniczych

    Oferujemy:

    • wyjątkową atmosferę i pracę pełną wyzwań
    • możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Kierownika Biura rachunkowego
    • premie za osiągnięcia
    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
    odwiedź naszą stronę internetową: www.xyz.cx

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)