Oferta pracy

Samodzielna/ny Księgowa/wy

CREA BUDOWNICTWO sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Samodzielna/ny Księgowa/wyNumer ref.: ul. Redycka, docelowo: Widawa

Osoba zatrudniona na wymienionym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielne prowadzenie spraw księgowych Spółki oraz wsparcie obsługi kadrowo-płacowej pracowników.

Opis stanowiska

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki,
  • prowadzenie ewidencji oraz rozliczeń z zakresu podatku VAT, CIT, PIT (w tym sporządzanie deklaracji podatkowych),
  • uzgadnianie sald kont rozrachunkowych,
  • samodzielne przygotowywanie sprawozdań finansowych, sprawozdań GUS oraz JPK,
  • kontrola poprawności dokumentacji księgowej i nadzór nad jej obiegiem,
  • współpraca z zewnętrznymi instytucjami tj. US, GUS, ZUS,
  • kompleksowe wsparcie i doradztwo w zakresie obsługi.

Nasze oczekiwania:

  • ukończone studia wyższe,
  • znajomość przepisów księgowych dla branży budowlanej,
  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej/księgowego,
  • praktyczna znajomość ustawy o podatku VAT, podatku dochodowym od osób prawnych oraz ustawy o rachunkowości,
  • doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej pracowników,
  • znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • samodzielność i komunikatywność,
  • dobre umiejętności organizacji biura i procesów księgowych.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • dogodny wymiar etatu i formy zatrudnienia,
  • bardzo dobra atmosfera pracy i współpracy,
  • wpływ na organizację pracy w firmie,
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • spotkania integracyjne.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy