Ta oferta pracy jest nieaktualna od 267 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna/-y Księgowa/-y

  • Wołomin, mazowieckie
  • Specjalista
  • 01.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Biuro Rachunkowe zatrudni na etat osobę na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wołomin (okolice)
    Region: mazowieckie

    Obowiązki:

    • dekretowanie i ewidencja dokumentów źródłowych w systemie księgowym, (pełna księgowość, KPiR),
    • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz zestawień podatkowych,
    • przygotowywanie sprawozdań do instytucji zewnętrznych (m.in. US, GUS, ZUS, NBP),
    • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (m.in. US, GUS, ZUS, NBP),
    • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych,
    • prowadzenie rejestru środków trwałych,
    • raporty finansowo-księgowe.

    Kwalifikacje:

    • certyfikat księgowy MF,
    • doświadczenie nabyte w pracy w biurze rachunkowym,
    • praktyczna znajomość z zakresu rachunkowości i podatków,
    • doświadczenie z obrotem zagranicznym (WNT, WDT, Import, Export, ceny transferowe), rozliczaniem produkcji, usługami budowlanymi,
    • znajomość programu finansowo-księgowego e-nova mile widziana,
    • znajomość pakietu Office,
    • dokładność, sumienność, samodzielność,
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym komunikatywnym.

    Oferujemy:

    • stałą pracę  w oparciu o umowę o pracę,
    • pakiet medyczny,
    • możliwość rozwoju poprzez szkolenia, kursy,
    • pracę w zgranym zespole,
    • zdobycie dużego doświadczenia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883).”