Samodzielna/-y Kadrowa/-y - Księgowa/-y

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KOWSEN-POL sp. z o.o.

    Agencja Pracy poszukuje sympatycznej i energicznej osoby do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • kadry i płace
    • wystawienie faktur
    • sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT
    • sporządzanie deklaracji do US, ZUS i GUS
    • naliczanie wynagrodzeń,
    • kontakt z klientem (telefoniczny, mailowy i osobisty w siedzibie biura).

    Poszukujemy osoby, która:

    • poprowadzi sprawy Kadrowo - Płacowe oraz Księgowe w naszej firmie, a także
    • przygotowuje firmę do prowadzenia usługi leasingu pracowników (lub pracy tymczasowej) w zakresie legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców

    Poszukiwane kompetencje:

    • wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości
    • znajomość prawa, w szczególności prawa pracy, doświadczenie w kontaktach z urzędami,
    • doświadczenie w prowadzeniu ksiąg handlowych (min. 2 lata),
    • doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych będzie dodatkowym atutem,
    • doświadczenie w pracy w agencji pośrednictwa pracy będzie dodatkowym atutem,
    • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem (rosyjski)

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • pracę w renomowanej szybko rozwijającej się firmie w prestiżowej lokalizacji,
    • możliwość rozwijania swoich kompetencji,
    • możliwość wykorzystania języków obcych w pracy codziennej (w przypadku osób ze znajomością języka rosyjskiego).

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”