Samodzielna/-y Kadrowa/-y - Księgowa/-y

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-10-04
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2017-11-03)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Firma Financial Service Solutions Sp. z o.o. wchodząca w skład grupy kapitałowej ASM GROUP specjalizuje się w usługach księgowych i  administracyjnych poszukuje Kandydatki/Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wszelkie kwestie kadrowo-płacowe oraz wybrane czynności księgowe obsługiwanych spółek.

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej (prowadzenie i aktualizacja akt  pracowników, ewidencjonowanie czasu pracy, urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich etc.)
  • Przygotowywanie dokumentów ewidencyjnych i rozliczeniowych  do ZUS
  • Przygotowywanie i księgowanie list  płac pracowników i zleceniobiorców
  • Nadzór nad rozliczeniami w systemie księgowym
  • Współpraca przy sporządzaniu sprawozdań i raportów finansowych, deklaracji podatkowych i innych dokumentów zgodnie z przepisami prawa i procedurami wewnętrznymi,
  • Prowadzenie wybranych części ksiąg rachunkowych pod nadzorem Głównej Księgowej,
  • Księgowanie bieżących dokumentów i faktur
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy;
  • Kontakt z urzędami, biegłymi, audytorami
  • Współpraca ze spółkami powiązanymi

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w księgowości – minimum 3 lata na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia kadr i płac,
  • Dobra znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych,
  • Wykształcenie kierunkowe wyższe lub średnie,
  • Biegła obsługa MS Excel,
  • Uprawnień do usługowego prowadzenia ksiąg – mile widziane,
  • Znajomość obsługi programów ENOVA365 lub CDN Optima,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę lub  zlecenia albo współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą

Zainteresowane osoby które, spełniają wyżej wymienione oczekiwania, prosimy o przysyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Odpowiemy tylko na wybrane oferty pracy.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się