Ta oferta pracy jest nieaktualna od 119 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna/y Księgowa/Księgowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 29.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy częścią ARPI Group, norweskiego holdingu, który od 18 lat skutecznie realizuje rekrutacje dla różnych gałęzi biznesu. Obecnie dla naszego biura rachunkowego ARPI Accounting poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków

    • Dekretacja i księgowanie dokumentów
    • Przygotowywanie płatności związanych z działalnością firmy
    • Kontrola sald należności i zobowiązań
    • Sporządzanie sprawozdań finansowych
    • Odpowiedzialność za stan dokumentacji księgowej oraz jej archiwizację
    • Sporządzanie deklaracji CIT i VAT, sprawozdań do GUS i NBP oraz deklaracji INTRASTAT
    • Kontakt z Klientami firmy
    • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne i Klientów
    • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: banki, US, GUS, itp.
    • Koordynacja obiegu dokumentów

    Poszukiwane kompetencje

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne i finansowe)
    • Min. rok doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowym (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w biurze rachunkowym)
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz obowiązujących przepisów podatkowych, umiejętność stosowania ich w praktyce
    • Bardzo dobra znajomość MsOffice
    • Dużym atutem będzie doświadczenie w pracy i raportowaniu w strukturach międzynarodowych

    Oferujemy

    • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Samodzielne stanowisko, możliwości poszerzania swoich kompetencji i rozwoju w ramach struktur,
    • Umowę o pracę, niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet socjalny (dofinansowanie do karty sportowej/ubezpieczenia medycznego)
    • Elastyczny, zadaniowy tryb pracy
    • Pozytywną atmosferę, pracę w zgranym zespole
    • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, imprezach branżowych, cykliczne spotkania i wyjazdy integracyjne

    Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

    Do CV prosimy dołączyć klauzulę o treści:  „WyrażInformujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.am zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez ARPI Staffing Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Wiertnicza 165, 02-952 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną  w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 7015, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych  – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ARPI Staffing Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne”.