Logo Pracuj.pl

Samodzielna/y Księgowa/y

M-Sport Poland Sp. z o.o.O firmie

M-Sport Poland Sp. z o.o.

Krakowska 4

Balice (pow. krakowski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych zgodnie z Ustawą o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego
  • Uzgadnianie ksiąg pomocniczych z kontami księgi głównej
  • Pomoc w sporządzanie sprawozdań na potrzeby instytucji zewnętrznych NBP, GUS, Intrastat
  • Wsparcie w sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych
  • Wsparcie w tworzeniu procedur oraz procesów w zakresie finansów
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, kontrahentami, klientami
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu rachunkowości oraz prawa podatkowego
  • Kilkuletnie doświadczenie w księgowości
  • Inicjatywa w usprawnianiu i tworzeniu procesów w firmie
  • Samodzielność, rzetelność, terminowość oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Znajomość systemu klasy ERP (znajomość Microsoft Dynamics NAV będzie dodatkowym atutem)
  • Uprawnienia do prowadzenia ksiąg rachunkowych (będą dodatkowym atutem)

To oferujemy

  • Interesującą pracę w młodym zespole
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju kariery

M-Sport Poland Sp. z o.o. jest krakowską filią brytyjskiej firmy M-Sport Ltd zajmującej się budowaniem i obsługą samochodów rajdowych.

Samodzielna/y Księgowa/y, Krakowska 4, Balice (pow. krakowski)