Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna/y księgowa/y

PVGROUP.PL sp. z o.o.

7 00012 000 brutto / mies.
  • Azotowa 21, Chorzów
    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Azotowa 21

Chorzów

Twój zakres obowiązków

  • pełna obsługa ksiąg rachunkowych

  • kontrola merytoryczna dokumentacji oraz ich ewidencja księgowa

  • sporządzanie deklaracji podatkowych

  • naliczanie listy płac, sporządzanie deklaracji ZUS

  • uczestniczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, INTRASTAT i inne)

  • przeprowadzanie zamknięcia rocznego

  • bieżąca sprawozdawczość GUS

Nasze wymagania

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku

  • praktyczna znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • samodzielność, zaangażowanie, sumienność

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od poniedziałku do piątku (pełen etat) lub w innej preferowanej przez kandydata formie zatrudnienia

  • ambitną i odpowiedzialną pracę w innowacyjnej i rozwijającej się firmie,

  • realny wpływ na kształt biznesu i naszych działań - słuchamy, rozmawiamy, naradzamy się wspólnie,

  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zgranego zespołu,

  • multisport,

  • imprezy integracyjne,

  • szkolenia.

O nas

Poszukujemy osoby na stanowisku Samodzielny/a księgowy/a. Wykorzystując swoje doświadczenie staniesz się częścią firmy PVGroup pl z obszaru energii odnawialnej. W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur potrzebujemy doświadczonej osoby, która dołączy do naszego zespołu.