Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Samodzielna /-y Księgowa /-y do biura rachunkowego

DBP ADVISORS Sp. z o.o.O firmie

DBP ADVISORS Sp. z o.o.

Aleja Wilanowska 105

Warszawa

DBP Advisors  jest firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze księgowej oraz kadrowo-płacowej.

Naszymi klientami są zarówno duże spółki prawa handlowego, jak i małe przedsiębiorstwa oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • samodzielne prowadzenie obsługi księgowej naszych Klientów (pełna księgowość),
  • nadzorowanie wprowadzania dokumentów do systemu finansowo-księgowego Enova,
  • dokonywanie rozliczeń operacji księgowych, weryfikacja i uzgadnianie sald,
  • samodzielne roczne zamykanie ksiąg rachunkowych i sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • samodzielne sporządzanie deklaracji podatkowych oraz raportów GUS i NBP,
  • samodzielne sporządzanie raportów księgowych dla Zarządu.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku min. 3 lata (pełna księgowość),
  • bardzo dobra znajomość zasad podatkowych oraz rachunkowości bilansowej,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • znajomość programu Enova będzie dodatkowym atutem,
  • Certyfikat Ministerstwa Finansów będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracą w stabilnej i stale rozwijającej się firmie, z ambitnym i młodym zespołem,
  • atrakcyjne warunki pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych kompetencji.

Ogłoszenie archiwalne