Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna/y Księgowa/y

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-10-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KDG HORUS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

    KDG Horus – Kancelaria Biegłych Rewidentów poszukuje

    Samodzielnej/go Księgowej / Księgowego

    ze znajomością kadr i płac

    Miejsce pracy: Wysoka ( przedłużenie ul. Ołtaszyńskiej), od 2019 roku Wrocław – zmiana siedziby spółki

    Obowiązki:

    Osoba zatrudniona na stanowisku Samodzielnej/go Księgowej / Księgowego ze znajomością kadr i płac

    odpowiadać będzie za m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych, ustalanie wartości zobowiązań podatkowych oraz zamykanie miesiąca i sporządzanie sprawozdań finansowych.

    Prowadzenie Kadr i płac, w pełnym zakresie,

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie w zakresie rachunkowości i finansów.
    • doświadczenie w obsłudze księgowej podmiotów korzystających z pełnej księgowości,
    • Minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowym, w tym doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych.
    • znajomość przepisów rachunkowości i sprawozdawczości finansowej,
    • znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych PIT, CIT i VAT,
    • umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych,
    • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym,
    • znajomość programów księgowych,
    • znajomość obsługi programu  Płatnik
    • skrupulatność,
    • Praktyczne umiejętności posługiwania się programem EXCEL.
    • mile widziana znajomość programu Insert GT i Insert Nexo
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • pracę w przyjaznej atmosferze
    • wynagrodzenie adekwatne do wyników i doświadczenia
    • pracę w  rozwijającej się spółce
    • pracę w  młodym  zespole

    Dokumenty aplikacyjne (cv ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    W tytule korespondencji prosimy wpisywać samodzielny/a księgowy/a nazwisko.

    Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KDG Horus Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Wysokiej k/ Wrocławia (52-200)  , przy ul. Konnej 2/2  (dalej KDG Horus Sp. z o.o. sp.k.).

    Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

    Podstawą przetwarzania przez Spółkę Pani/Pana danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na potrzeby zawarcia ewentualnej umowy o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. b), art. 6 ust. 1 lit. c), art. 6 ust. 1 lit. f) ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO w zw. z art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. W dowolnym momencie ma Pani/Pan prawo cofnąć wyrażoną zgodę.

    Nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, ale jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.