Oferta pracy

Samodzielna/y Księgowa/y

GRUPA TECHNOLOGICZNA ASEO firmie

Rekrutacja zdalna

GRUPA TECHNOLOGICZNA ASE

Narwicka 6

Gdańsk

GRUPA TECHNOLOGICZNA ASE – lider na rynku w zakresie dostarczania bezpiecznych technologii i rozwiązań dla przemysłu oraz infrastruktury gospodarczej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Główne zadania:

  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem rachunkowym i podatkowym
  • Księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa bilansowego i podatkowego rozliczeń międzyokresowych
  • Rozliczanie gospodarki magazynowej w programie Rekord
  • Rozliczanie środków trwałych w programie Symfonia środki trwałe
  • Prowadzenie kasy w walucie
  • Uzgadnianie sald kont księgi głównej z ewidencjami pomocniczymi
  • Wsparcie przy sprawozdaniach GUS, sprawozdaniach finansowych
  • Udział w zamknięciu miesiąca
  • Rozliczanie inwentaryzacji i magazynów
  • Współpraca z innymi działami, prawnikami, doradcami podatkowymi oraz audytorami
  • Inne zadania, niezbędne do realizacji celów działu oraz firmy

Osoba, której szukamy:

  • Posiada wykształcenie min. średnie kierunkowe, preferowane wyższe (kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • Posiada doświadczenie w pracy w księgowości min. 3 lata
  • Posiada praktyczną wiedzę z zakresu przepisów prawa bilansowego i podatkowego CIT
  • Potrafi obsługiwać program Symfonia, Rekord
  • Potrafi obsługiwać pakiet MS Office (w szczególności: Excel, Outlook, Word)
  • Posiada zdolności komunikacyjne, potrafi współpracować z zespołem i udzielać innym wsparcia w bieżących zagadnieniach
  • Pochodzi aktywnie i samodzielnie do wykonywanych obowiązków, jest dokładna i staranna
  • Potrafi efektywnie organizować swój czas pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa Multisport)
  • Szkolenia wprowadzające oraz wsparcie merytoryczne i praktyczne na każdym etapie współpracy
  • Udział w licznych imprezach sportowych / ASE TEAM
  • Ciekawe zadania, możliwość rozwoju i fajną atmosferę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Grupie Technologicznej ASE, zapraszamy Cię na naszą stronę https://grupaase.com.pl/

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do procesu rekrutacyjnego prosimy o zamieszczenie w swojej aplikacji następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez Grupę Technologiczną ASE z siedzibą w Gdańsku w celu włączenia do prowadzonych aktualnie procesów rekrutacyjnych, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Grupa Technologiczna ASE z siedzibą w Gdańsku. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected] Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Grupę Technologiczną ASE do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę poprzez wysłanie stosownej prośby na adres [email protected] “.

Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach proszę o dopisanie następującego sformułowania:
"Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę Technologiczną ASE moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy