Oferta pracy

Samodzielna/y Księgowa/y

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Samodzielna/y Księgowa/yNumer ref.: Numer ref.: SK/MBY
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie pełnej księgowości, w tym zamknięcia okresów rozliczeniowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych VAT,
  • księgowanie wynagrodzeń, ewidencja środków trwałych i leasingów,
  • wystawianie faktur magazynowych,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • uzgadnianie kont bilansowych.
Wymagania:
  • wykszałcenie wyższe (preferowane kierunki: Finanse i Rachunkowości)
  • min. 2- letnie doświadczenie w pełnej ksiegowości,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 (komunikatywny),
  • praktyczna wiedza w zakresie księgowości i prawa podatkowego,
  • samodzielność, skrupulatności i dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów, m.in.: karta sportowa i bonusy świąteczne,
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • miłą i przyjazną atmosferę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy