Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Samodzielna/y Księgowa/y

ALMARINA TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

ALMARINA TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Chwaszczyńska 131B

Gdynia

Almarina Trade -  producent, importer zabawek i akcesoriów dla dzieci oraz właściciel sklepu internetowego Humbi.pl zatrudni 2 osoby na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z wymogami prawa polskiego oraz krajowymi standardami sprawozdawczości,
  • bieżący nadzór podatkowy i rachunkowy oraz kontrola obiegu dokumentów księgowych,
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów w systemie księgowym,
  • uzgadnianie rozrachunków i kont księgi głównej,
  • obsługa audytów księgowych i podatkowych,
  • przygotowywania sprawozdań do GUS.

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie zawodowe,
  • znajomość zasad księgowości, podatków w stopniu umożliwiającym samodzielne ujmowanie zdarzeń w systemie księgowym,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość obsługi pakietu Insert GT (Rewizor, Subiekt) będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole,
  • dobrze skomunikowane biuro/magazyn w Gdyni (blisko przystanku),
  • dostęp do atrakcyjnych zniżek na zabawki i akcesoria dla dzieci,
  • dla dbających o kondycję - kartę MultiSport,
  • dla śpiochów - świeżo mieloną kawę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Ogłoszenie archiwalne