Logo Pracuj.pl

Samodzielna/y Księgowa/y

VECTOR sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

VECTOR sp. z o.o.

Krzemowa 6

Gdynia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki produkcyjnej, zgodnie z ustawą o rachunkowości i prawem podatkowym
  • Odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenie podatkowe, prowadzenie dokumentacji podatkowej (CIT, JPK-VAT, VAT-UE)
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, JPK-VAT i podatków lokalnych
  • Sporządzanie sprawozdawczości dla GUS i NBP
  • Uczestniczenie przy parametryzacji systemu ERP (IFS) na potrzeby rozliczania produkcji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku, zdobyte w firmie produkcyjnej – warunek konieczny
  • Rozumienie procesów księgowych w firmie produkcyjnej, znajomość rozliczania kosztów produkcji
  • Znajomość zaawansowanych systemów ERP
  • Praktyczna znajomość prawa podatkowego, bilansowego i ustawy o rachunkowości oraz umiejętność ich stosowania
  • Bardzo dobra znajomość transakcji międzynarodowych w VAT
  • Zaawansowana obsługa MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

Mile widziane

  • Doświadczenie w parametryzacji systemu klasy ERP w obszarze produkcji
  • Doświadczenie w firmie o strukturze grupy kapitałowej
  • Znajomość systemu IFS

To oferujemy

  • Praca w stabilnej, 30-letniej firmie z tradycjami i wartościami kulturowymi
  • Duża samodzielność działania
  • Wykorzystywanie swoich kompetencji w praktyce
  • Przyjazna i oparta na partnerstwie atmosfera pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • biuro w zaciszu natury
  • webinary well-being
  • świętowanie jubileuszy

Samodzielna/y Księgowa/y, Krzemowa 6, Gdynia