Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna/y Księgowa/y

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Specjalista
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży nieruchomości poszukujemy osoby na stanowisko:

    Samodzielnej/go Księgowej/go

    Location: Gorzów Wielkopolski
    SK19/pracuj.pl

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości lub finansów;
    • Min 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (prowadzenie pełnej księgowości, sporządzanie deklaracji podatkowych);
    • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy;
    • Dokładność, komunikatywność, gotowość do nauki i proaktywność w działaniu;
    • Orientacja na wysoką jakość pracy;
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
    • Biegłość w wykorzystaniu MS Excel;
    • Doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem.
    • Znajomość SAP Business One będzie dodatkowym atutem.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    Odpowiedzialność za pełną księgowość powierzonych spółek w oparciu o przepisy polskiego prawa oraz wymogi klienta, w szczególności:

    • Księgowanie dokumentów źródłowych,
    • Weryfikacja księgowań wykonanych przez inne osoby oraz księgowań systemowych,
    • Przygotowanie sprawozdań finansowych i obsługa audytów,
    • Przygotowanie deklaracji podatkowych i innych raportów wymaganych przepisami prawa.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o załączenie do CV poniższych klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (w moim CV oraz innych dokumentach składających się na ofertę pracy, jeśli takie przedstawiłem/am, np. w liście motywacyjnym) przez Headcount Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez klientów rekrutera, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez okres niezbędny do zrealizowania procesu rekrutacji. Wiem, że mogę cofnąć zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych. Posiadam dane kontaktowe administratora, za pomocą których mogę cofnąć moją zgodę.

    Wyrażam zgodę / Nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Headcount Solutions Sp. z o.o. w Warszawie zawartych w mojej ofercie pracy (w moim CV oraz innych dokumentach składających się na ofertę pracy, jeśli takie przedstawiłem/am, np. w liście motywacyjnym) dla celów rekrutacji przyszłych prowadzonych przez rekrutera, przez okres 10 lat od daty uzyskania moich danych. Wiem, że mogę cofnąć zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych. Posiadam dane kontaktowe administratora, za pomocą których mogę cofnąć moją zgodę