Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1377 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna/-y Księgowa/-y

  • Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    INTEGRA Consulting Poland (www.integra-consulting.pl) obecna jest na rynku od 18 lat. Znajdujemy się w czołówce firm szkoleniowo-doradczych. Realizujemy programy rozwojowe, wzmacniamy odpowiedzialność i zaangażowanie jednostek oraz zespołów. Dzięki naszym rekomendacjom zatrudniani zostają najlepsi kandydaci – specjaliści i menadżerowie.

    Dla naszego Partnera – międzynarodowej spółki produkcyjno-przetwórczej z branży spożywczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

    SAMODZIELNA/-Y KSIĘGOWA/-Y

    Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski (okolice)

    Twoje zadania będą polegały na:

    • Kontroli dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym oraz księgowaniu dokumentów,
    • Uzgadnianiu sald kont księgowych (w tym uzgadnianiu i weryfikacji sald rozrachunków),
    • Kontroli sald rozliczeń międzyokresowych biernych i czynnych,
    • Aktywnym i bezpośrednim wsparciu w procesie przygotowania sprawozdań finansowych oraz raportów księgowych,
    • Prowadzeniu ewidencji środków trwałych,
    • Kontroli czynności z zakresu VAT,
    • Sporządzaniu deklaracji podatkowych,
    • Nadzorowaniu i kontroli sporządzania raportów do GUS i NBP,
    • Zamykaniu miesiąca i roku,
    • Sporządzaniu płatności.

    Szukamy Kandydatek/Kandydatów, którzy cechują się:
    • Min. 2-letnim doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku,
    • Wykształceniem wyższym kierunkowym (rachunkowość, finanse, ekonomia),
    • Doświadczeniem w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości spółki handlowej,
    • Doświadczeniem w sporządzaniu deklaracji podatkowych,
    • Doświadczeniem w prowadzeniu ewidencji środków trwałych,
    • Praktykę w sporządzaniu płatności,
    • Praktyczną znajomością prawa podatkowego oraz zasad rachunkowości,
    • Znajomością języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację słowną i pisemną,
    • Bardzo dobrą znajomością MS Office, w szczególności MS Excel,
    • Znajomością programu Exact (dodatkowy atut),
    • Zdolnością planowania i organizowania swojego czasu pracy;
    • Samodzielnością i sumiennością,
    • Umiejętnością pracy w zespole.

    W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy nasz Partner oferuje:
    • Zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym,
    • Szkolenia,
    • Kurs jęz. angielskiego,
    • Możliwość zdobywania ciekawych doświadczeń w pracy w międzynarodowym zespole specjalistów.

    Jeżeli stawiasz na współpracę w zespole, jesteś odpowiedzialny i przedsiębiorczy oraz motywuje Cię rozwój zawodowy, szukamy właśnie Ciebie!

    Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego) poprzez przycisk APLIKUJ z nr ref. SK/Grodzisk_Wielkopolski/02.15.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)