Logo Pracuj.pl

Samodzielna/y Księgowa/y

Frisomat Sp. z o.o.O firmie

Frisomat Sp. z o.o.

Aleja Krakowska 61

Grzędy (pow. piaseczyński)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz pakietów dla celów sprawozdawczości grupowej,
  • współtworzenie budżetów rocznych firmy,
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych, sporządzanie deklaracji podatkowych: VAT, CIT, PIT,
  • sporządzanie sprawozdań do NBP i GUS oraz deklaracji od nieruchomości i środków transportu,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
  • samodzielne prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • odpowiedzialność za procedurę uzgadniania rozrachunków, ewidencja środków trwałych i rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy,
  • odpowiedzialność za dostosowanie planu kont do standardów sprawozdawczości i wymogów kontrolingu,
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu (kwartalne i roczne),
  • bieżąca kontrola kosztów i przychodów firmy,
  • analiza przepływów pieniężnych,
  • prognozowanie wyników firmowych,
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
  • prowadzenie kasy firmowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (min. licencjat) kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość),
  • doświadczenie minimum 3 lata w samodzielnym i kompleksowym prowadzeniu ksiąg spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,
  • doskonała znajomość U o R oraz przepisów podatkowych,
  • bardzo dobra znajomość Exel,
  • znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • samodzielność, sumienność, dokładność,

Mile widziane

  • certyfikat księgowego
  • znajomość programu OPTIMA ERP

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pakiet medyczny,
  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i rozwoju,
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy.
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Miejsce pracy

siedziba Frisomat Sp. z o.o., Grzędy, gmina Tarczyn (+/- 18 km trasa E7 od Warszawy w kierunku Radomia)

Belgijska Grupą Frisomat została założona w 1978 r. Projektujemy, produkujemy i montujemy hale stalowe

z profili zimno-giętych, zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

W Polsce jesteśmy obecni od 26 lat tworząc w tym czasie silną, dynamicznie rozwijającą się organizację, budzącą zaufanie wśród naszych klientów. Nasi ludzie są naszą największą siłą.

Zapraszamy do przyłączenia się do nas.

Samodzielna/y Księgowa/y, Aleja Krakowska 61, Grzędy (pow. piaseczyński)