Samodzielna/y Księgowa/y

Przedsiębiorstwo Usług Wielobranżowych PROKOREM sp. z o.o.O firmie

  • Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
PUW PROKOREM sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • umiejętność weryfikowania i klasyfikowania operacji gospodarczych,
  • samodzielne sporządzenie bilansu i rachunku wyników małych spółek kapitałowych,
  • znajomość podstawowych przepisów podatkowych,
  • cykliczne zamykanie okresów finansowych według wymagań,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych i raportów,
  • współtworzenie procedur księgowych,
  • usprawnienie procesów księgowych.

Oczekiwania:

  • min. 5 lat doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • zaawansowana znajomość programu MS Excel,
  • znajomość programu Rewizor lub Symfonia,
  • bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów podatkowych oraz Ustawy o Rachunkowości,
  • doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla kilku podmiotów jednocześnie,
  • umiejętność identyfikacji problemów oraz poszukiwania i rekomendacji rozwiązań.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 w Jelczu-Laskowicach,
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie:
CV ze zdjęciem w języku polskim.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Prokorem sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Prokorem sp. z o.o.z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wybrzeże Słowackiego 9/27. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy