Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Samodzielna/y Księgowa/y

  • Kalisz, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Biuro Rachunkowe Kieliszewscy Spółka Cywilna

    Biuro Rachunkowe Kieliszewscy to rodzinna firma założona w 1994 r. przez doradcę podatkowego Dariusza Kieliszewskiego. Obecnie Biuro ma formę spółki i jest zarządzane przez dwa pokolenia, z których każde wnosi to, co ma najlepszego – z jednej strony doświadczenie, z drugiej nowoczesne podejście do biznesu i klienta. O naszym sukcesie decyduje zespół blisko dwudziestu osób pracujących w działach księgowości, kadr i płac oraz w sekretariacie. Naszym wspólnym celem jest uprościć życie klienta – jak najwięcej spraw rozwiązać za niego sprawnie i w jednym miejscu.

    Miejsce pracy: Kalisz
    Region: wielkopolskie
    Opis stanowiska:
    • Prowadzenie pełnej księgowości wybranych podmiotów
    • Księgowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT,/PIT VAT)
    • Sporządzanie sprawozdań finansowych i statystycznych
    • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
    • Współpraca z audytorami i innymi zewnętrznymi instytucjami kontrolującymi
    Wymagania:
    • Znajomość zasad księgowania oraz przepisów podatkowych
    • Doświadczenie w pracy na stanowisku Samodzielnej Księgowej/Głównej Księgowej
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie
    • Autonomiczność
    • Otwartość w kontaktach z ludźmi.
    • Mile widziana znajomość programu REWIZOR
    Oferujemy:
    • Niestandardową organizację oraz atmosferę pracy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Stabilność zatrudnienia
    • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Biuro Rachunkowe Kieliszewscy s.c. z siedzibą w Kaliszu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Biuro Rachunkowe Kieliszewscy s.c.z siedzibą w Kaliszu przy ul. Akacjowej 13. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.